Overzicht van voorspellingen van deelnemers aan het Tourspel

Voor de etappelijsten en de reservelijsten wordt aangegeven hoe vaak een renner is genoemd door de 33 deelnemers aan het Tourspel.

Renners genoemd in de etappelijsten:

aantal renner wie? wie niet?
29 Cadel Evans (Silence-Lotto, AustraliŽ) de rest
28 Oscar Freire (Rabobank, Spanje) de rest
28 Robbie McEwen (Silence-Lotto, AustraliŽ) de rest
27 Alejandro Valverde (Caisse dEpargne, Spanje) de rest
24 Thor Hushovd (Crťdit Agricole, Noorwegen) de rest
21 Denis Mentsjov (Rabobank, Rusland) de rest
20 Robert Hunter (Barloworld, Zuid-Afrika) de rest
17 Kim Kirchen (Columbia-High Road, Luxemburg) de rest
17 Erik Zabel (Milram, Duitsland) de rest
16 Fabian Cancellara (CSC, Zwitserland) de rest
16 Carlos Sastre (CSC, Spanje) de rest
12 Andy Schleck (CSC, Luxemburg) de rest
8 Gert Steegmans (Quick-Step, BelgiŽ) de rest
7 Yaroslav Popovych (Silence-Lotto, OekraÔne) de rest
7 Fršnk Schleck (CSC, Luxemburg) de rest
6 Filippo Pozzato (Liquigas, ItaliŽ) de rest
5 Stuart O'Grady (CSC, AustraliŽ) de rest
4 Haimar Zubeldia (Euskaltel-Euskadi, Spanje) de rest
4 Jens Voigt (CSC, Duitsland) de rest
4 Gerald Ciolek (Columbia-High Road, Duitsland) de rest
3 Roman Kreuzinger (Liquigas, TsjechiŽ) de rest
3 Robert FŲrster (Gerolsteiner, Duitsland) de rest
2 Mikel Astarloza (Euskaltel-Euskadi, Spanje) de rest
2 George Hincapie (Columbia-High Road, VS) de rest
2 Bernhard Eisel (Columbia-High Road, Oostenrijk) de rest
1 Christian Knees (Milram, Duitsland) Harold Erbe (Pro) de rest
1 Mario Aerts (Silence-Lotto, BelgiŽ) Joop Zoetemelk (ASG Veehouderij) de rest
1 Leif Hoste (Silence-Lotto, BelgiŽ) Joop Zoetemelk (ASG Veehouderij) de rest
1 David Millar (Garmin-Chipotle, Groot-BrittaniŽ) johan landwaart (pro/asg) de rest
1 Maxime Monfort (Cofidis, BelgiŽ) Rudi de Mol (B&K) de rest
1 Wim Vansevenant (Silence-Lotto, BelgiŽ) Joop Zoetemelk (ASG Veehouderij) de rest
1 Sylvain Chavanel (Cofidis, Frankrijk) Karel van Houwelingen (PrC Zegveld) de rest
1 Philippe Gilbert (FranÁaise Des Jeux, BelgiŽ) Jan Verkaik (Veehouderij/ Ru) de rest
1 Rťmy di Grťgorio (FranÁaise Des Jeux, Frankrijk) Riks Maas (AV/Virologie) de rest
1 Mark Cavendish (Columbia-High Road, Groot-BrittaniŽ) Glasscare 1 (S & C.AC) de rest
1 Bram Tankink (Rabobank, Nederland) Glasscare 1 (S & C.AC) de rest
1 Stefan Schumacher (Gerolsteiner, Duitsland) Hermien van Tol (FMS/IB) de rest
1 Vladimir Efimkin (AG2R, Rusland) Aart Evers (bedrijf en Kete) de rest
1 Matteo Carrara (Quick-Step, ItaliŽ) Eline Verheij (KSP/IZ) de rest
1 Niet gestart (Rabobank, Nederland) Glasscare 1 (S & C.AC) de rest
1 David Arroyo (Caisse dEpargne, Spanje) Anita Jorna (AV Virologie) de rest
1 Arnaud Coyot (Caisse dEpargne, Frankrijk) Joop Zoetemelk (ASG Veehouderij) de rest
1 Volodimir Goestov (CSC, OekraÔne) Joop Zoetemelk (ASG Veehouderij) de rest

Renners genoemd in de reservelijsten:

aantal renner wie?
15 Damiano Cunego (Lampre, ItaliŽ)
11 Carlos Sastre (CSC, Spanje)
8 Haimar Zubeldia (Euskaltel-Euskadi, Spanje)
8 Andy Schleck (CSC, Luxemburg)
7 Fršnk Schleck (CSC, Luxemburg)
7 Kim Kirchen (Columbia-High Road, Luxemburg)
7 Denis Mentsjov (Rabobank, Rusland)
6 Fabian Cancellara (CSC, Zwitserland)
6 Stijn Devolder (Quick-Step, BelgiŽ)
5 Juan Mauricio Soler (Barloworld, Colombia)
4 Riccardo Ricco (Saunier Duval, ItaliŽ)
4 Sťbastien Chavanel (FranÁaise Des Jeux, Frankrijk)
4 Cadel Evans (Silence-Lotto, AustraliŽ)
3 Robert Hunter (Barloworld, Zuid-Afrika)
3 George Hincapie (Columbia-High Road, VS)
3 Samuel Sanchez (Euskaltel-Euskadi, Spanje)
3 Filippo Pozzato (Liquigas, ItaliŽ)
3 Robbie McEwen (Silence-Lotto, AustraliŽ)
3 Alejandro Valverde (Caisse dEpargne, Spanje)
3 Erik Zabel (Milram, Duitsland)
3 Robert FŲrster (Gerolsteiner, Duitsland)
2 Bernhard Eisel (Columbia-High Road, Oostenrijk)
2 Jens Voigt (CSC, Duitsland)
2 Yaroslav Popovych (Silence-Lotto, OekraÔne)
2 Christophe Moreau (Agritubel, Frankrijk)
2 Oscar Pereiro Sio (Caisse dEpargne, Spanje)
2 Oscar Freire (Rabobank, Spanje)
2 Stuart O'Grady (CSC, AustraliŽ)
1 Philippe Gilbert (FranÁaise Des Jeux, BelgiŽ) Aart Evers (bedrijf en Kete)
1 Pieter Weening (Rabobank, Nederland) Anita Jorna (AV Virologie)
1 David de la Fuente (Saunier Duval, Spanje) Kees Lokhorst (Agrisystemen)
1 David Arroyo (Caisse dEpargne, Spanje) Renť Heutink (AV / Virologie )
1 Sylvain Chavanel (Cofidis, Frankrijk) johan landwaart (pro/asg)
1 Julian Dean (Garmin-Chipotle, Nieuw-Zeeland) Douwe Westra (Producten)
1 Leif Hoste (Silence-Lotto, BelgiŽ) Olav de Leeuw (AV/Virologie)
1 Volodimir Goestov (CSC, OekraÔne) Willem Bartelink (AI)
1 Laurens ten Dam (Rabobank, Nederland) Judith Verstappen (B&K)
1 Roman Kreuzinger (Liquigas, TsjechiŽ) Judith Verstappen (B&K)
1 Sťbastian Langeveld (Rabobank, Nederland) Olav de Leeuw (AV/Virologie)
1 Gert Steegmans (Quick-Step, BelgiŽ) TourDeSnel (ASG Veehouderij)
1 Mark Cavendish (Columbia-High Road, Groot-BrittaniŽ) Hermien van Tol (FMS/IB)
1 Juan Antonio Flecha (Rabobank, Spanje) Willem Bartelink (AI)
1 Jimmy Casper (Agritubel, Frankrijk) Olav de Leeuw (AV/Virologie)
1 Heinrich Haussler (Gerolsteiner, Duitsland) TourDeSnel (ASG Veehouderij)
1 David Millar (Garmin-Chipotle, Groot-BrittaniŽ) michel de haan (b&k)
1 Vladimir Efimkin (AG2R, Rusland) Aart Evers (bedrijf en Kete)
1 Matteo Carrara (Quick-Step, ItaliŽ) Eline Verheij (KSP/IZ)
1 Amets Txurruka (Euskaltel-Euskadi, Spanje) Renť Heutink (AV / Virologie )